Resurse Umane

Curs gratuit, acreditat, de Educație economico-financiară pentru profesori – durata 40 de ore, 10 credite transferabile – organizat de Institutul Bancar Român. Înscrierile au început, primul modul e pe 7 Mai

Profesorii care predau disciplina Educație socială, la clasa a VIII-a, se pot înscrie la cursul „Educaţie economico-financiară pentru profesori”, organizat de institutul Bancar Român, IBR, potrivit unui comunicat primit de Edupedu.ro. Fișa de înscriere poate fi descărcată din articol.

Programul se va desfăşura pe parcursul a 40 ore, dintre care curs online sincron, în datele de 7, 8, 14, 15 Mai, conform programului prezentat de iBR. Cursul se va finaliza cu examen
online în data de 28 mai 2021.

 

Mai multe, pe edupedu.ro

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *