Gimnazial Primar Resurse Umane

Proiectul CRED – Se caută 103 experți pentru realizarea de ghiduri metodologice pentru nivelul primar și gimnazial

În cadrul proiectului „Curriculum Relevant, Educație Deschisă pentru toți” – CRED sunt realizate ghiduri metodologice de aplicare a programelor școlare pentru învățământul primar și gimnazial, la nivel de clasă și de școală.

Pentru finalizarea cu succes a acestei activități, aflată deja într-un stadiu avansat, Unitatea de Cercetare în Educație din cadrul  Centrului Național de Politici și Evaluare în Educație – CNPEE, partener în cadrul proiectului CRED, caută un număr de 103 viitori noi colegi, experți în realizarea de ghiduri metodologice pentru nivelul primar și gimnazial.

Obiectul anunțului de selecție este angajarea în cadrul echipei de implementare a Partenerului – Centrul Național de Politici și Evaluare în Educație – București, a unui număr de 103 experți disciplină – realizare ghiduri în afara organigramei instituției.

Anunt selectie_experti discipline- realizare ghiduri_7 iunie 2021

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *